Zarejestruj sięZaloguj się

reklama
Atrakcje podczas wesela

news_min

Jedni są zwolennikami klasyki, inni marzą o niepowtarzalnym, oryginalnym weselu. Obecnie pomysłów na urozmaicenie wesela w przeróżne atrakcje nie brakuje, a my dzisiaj przedstawimy Wam kilka propozycji:

FOTOBUDKA

Dosyć popularna atrakcja weselna. Oprócz możliwości zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, dostarczy gościom z pewnością sporo zabawy poprzez dostępne do zdjęć rekwizyty - maski, okulary czy peruki. 

FAJERWERKI

Mimo, że pokazy fajerwerków kojarzą się większości przede wszystkim z sylwestrem, coraz większą popularnością cieszą się również na weselach. Na rynku znajdziecie z pewnością sporo firm, które podejmują się organizacji takich pokazów na różnych imprezach. 

LAMPIONY

Widok kilkudziesięciu lampionów, które lecą do nieba, z pewnością robi wrażenie. Jednak za nim zdecydujecie się na taką atrakcję, musicie się dowiedzieć czy w miejscu gdzie organizujecie wesele, jest to dozwolone. 

DRINK BAR

Z pewnością nie jedna para chciałaby na swoim przyjęciu barmana serwującego pyszne, kolorowe drinki. Profesjonalny barman oprócz przyrządzania pyszny napoji, może również zabawić gości specjalnymi pokazami przy przygotowywaniu drinków. 

FONTANNA Z CZEKOLADĄ

To z pewnością jedna z najsłodszych atrakcji. Obok fontanny przygotujcie owoce lub inne dodatki i żaden gość nie przejdzie obok niej obojętnie. 

POKAZ ZDJĘĆ

Para młoda z pewnością z chęcią cofnie się do początków swojego związku. Pokaz zdjęć na rzutniku lub ekranie z poszczególnych etapów Waszego życia będzie tutaj świetnym pomysłem. 

Napisano w kategorii: Przygotowania