Zarejestruj sięZaloguj się

reklama
Kreatywne dekoracje weselne - część druga

news_min

W pierwszej części artykułu o kreatywnych dekoracjach weselnych poznaliśmy pomysły na oryginalne winietki dla gości, klimatyczne oświetlenie ogrodu czy wesołe gadżety do zdjęć. Jednak lista pomysłów na dekoracje, które możecie wykorzystać na swoim weselu jest dosyć długa, więc dziś przedstawimy Wam jeszcze kilka innych propozycji!

OZDOBNE KIELISZKI

Ślubne kieliszki do szampana warto udekorować jakąś ładną wstążką. W przypadku kieliszków dla Młodej Pary, można odrobinę zaszaleć i udekorować je przykładowo dla Panny Młodej z motywem sukni ślubnej, a dla Pana Młodego z motywem czarnego krawatu lub muszki.

GIRLANDA WESELNA

Girlanda pozwoli nam w fajny sposób udekorować na przykład główne wejście na salę. Taką girlandę można wyczarować samemu z bibuły, papieru lub kwiatów. Na samym środku można umieścić imiona Pary Młodej bądź jakiś zwrot powitalny dla gości.

GADŻETY DLA GOŚCI

Zwykle po skończonej uroczystości weselnej, obdarowujemy naszych gości drobnym upominkiem. Dlaczego by więc nie pomyśleć o rozdawaniu jakiś ciekawych gadżetów w trakcie wesela? Takimi gadżetami mogą być przypinki z zaprojektowaną grafiką przez nowożeńców czy sztuczne ognie zapakowane w ładne pudełeczka, które każdy z gości symbolicznie zapali. A dla najmłodszych? Można pomyśleć o bańkach. Przecież każde dziecko je uwielbia!

TABLICZKI

Tabliczki wskazujące gdzie odbywa się wesele Pary Młodej są bardzo klimatyczne i to świetny pomysł, zwłaszcza jeśli Wasze wesele odbywa się na wsi lub z dala od miejskiego hałasu. 

Napisano w kategorii: Przygotowania