Zarejestruj sięZaloguj się

reklama
Niezbędnik Panny Młodej

news_min

Dzień Ślubu to dzień w którym wszystko musi zostać dopięte na ostatni guzik. Jak wiemy zdażają się wpadki i niespodziewane sytuacje. W związku z tym warto się do tego przygotować i mieć w zanadrzu kilka niezbędnych rzeczy, które mogą uratować sytuację. 

Oto mała lista drobnostek, które każda Panna Młoda powinna mieć przy sobie!

Kosmetyki do poprawek

Łzy wzruszenia, drobne przeziębienie, zły stan naszej cery? Takie sprawy ciężko przewidzieć, za to można im zapobiec posiadając przy sobie kilka kosmetyków do poprawienia naszego makijażu. Tusz do rzęs, eyeliner, korektor...a jeśli mamy tendencje do ,,świecenia się" na twarzy, niezbędny jest oczywiście puder!

Perfumy

Jeśli podczas wesela poczujecie potrzebę odświeżenia się, warto mieć ze sobą mały flakonik perfum, a nawet mini dezodorant o neutralnym zapachu. 

Świeży oddech

Jak wiemy na weselach podaje się przeróżne smakowite dania. A po kilku godzinach, nasz oddech może stać się nie zbyt zadawalający. Wówczas przyda nam się miętowa guma lub dropsy, dla poprawienia naszego komfortu.

Zapasowe rajstopy

To konieczność! Jak to się mówi - złośliwość rzeczy martwych, wystarczy, że zahaczymy o cokolwiek i na naszych nowych rajstopach pojawia się nie zbyt ładna dziura. Ta, rzecz w zapasie jest wręcz obowiązkowa!

Mini apteczka

Obtarcia od butów zdażają się bardzo często, więc mały plaster (najlepiej w kolorze transparentnym) powinien załatwić sprawę. Może się też zdarzyć, że zacznie nas boleć brzuch lub głowa, więc jakiekolwiek tabletki rozkurczowe, będę wówczas mile widziane. 

Igła i nitka

W kolorze sukni ślubnej i garnituru. Urwany guzik czy rozpruty materiał, nie będą stanowić wówczas problemu ;)

Napisano w kategorii: Porady dla Nowożeńców